Meist

Meie meeskond

Kirsti Akkermann, PhD
kliiniline psühholoog – psühhoterapeut
superviisor
kirsti@seekcare.ee

Kirsti on atesteeritud kliiniline psühholoog-psühhoterapeut ja superviisor.
Ta on lõpetanud psühholoogia doktoriõppe Tartu Ülikoolis 2010. aastal. Oma doktoritöös keskendus ta söömishäirete sümptomite bioloogiliste markerite uurimisele ning geenide ja keskkonna rollile häirunud söömiskäitumise kujunemisel. Ta on atesteeritud kognitiiv-käitumisterapeut. Lisaks on ta psühhoteraapia valdkonnas täiendanud end motiveeriva intervjueerimise, dialektilise käitumisteraapia ja self-compassion teraapia alal.
Psühholoogina töötab Kirsti 2000. aastast, keskendudes eelkõige tööle täiskasvanute ja noorukitega. Ta on varasemalt töötanud statsionaarses üldpsühhiaatria osakonnas, söömishäirete ravikeskuses ning erakliinikus. Kirsti on TÜ Psühholoogia instituudi kliinilise psühholoogia dotsent ja EKKA Kognitiivse ja Käitumisteraapia Kooli õpetaja ja superviisor.
Töökeeled: eesti, inglise, vene

kariina laas

Kariina Laas, PhD
kliiniline psühholoog
kariina@seekcare.ee

Kariina on atesteeritud kliiniline psühholoog.
Ta on lõpetanud psühholoogia doktoriõppe Tartu Ülikoolis 2014. aastal. Tema doktoritöö keskendus geenide ja keskkonna rollile riskikäitumise ja vaimse tervise probleemide kujunemisel. Paralleelselt doktoriõppega lõpetas ta 2014.a kognitiiv-käitumusliku teraapia põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis. Lisaks on ta psühhoteraapia valdkonnas täiendanud end motiveeriva intervjueerimise ja skeemiteraapia alal. Kariina on läbinud riiklikult tunnustatud kasutajakoolitused isiksuse ning kognitiivsete funktsioonide uurimiseks.
Psühholoogina töötab Kariina alates 2010. aastast, keskendudes eelkõige täiskasvanute vaimsele tervisele. Kariina on TÜ Psühholoogia instituudi neuropsühhofarmakoloogia teadur ja lektor.
Töökeeled: eesti, inglise, vene

Marta Valdmann, MA
kliiniline psühholoog
kliiniline lapsepsühholoog
marta@seekcare.ee

Marta on atesteeritud kliiniline psühholoog/kliiniline lastepsühholoog.
Ta on lõpetanud psühholoogia magistriõppe Tartu Ülikoolis 2015. aastal ja kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis 2017. aastal. Lisaks on ta psühhoteraapia valdkonnas täiendanud end motiveeriva intervjueerimise, dialektilise käitumisteraapia ja pereteraapia alal. Ta on läbinud riiklikult tunnustatud kasutajakoolitused isiksuse ning kognitiivsete funktsioonide uurimiseks.
Marta töötab psühholoogina alates 2015.aastast, käesolevalt SA TÜK Psühhiaatriakliiniku laste ja noorukite vaimse tervise keskuses kliinilise psühholoogina, keskendudes seal eelkõige noorukitele, nende vanematele ja võrgustikutööle.
Töökeeled: eesti, inglise

katrin kukk

Katrin Kukk, MA
kliiniline psühholoog
katrin@seekcare.ee

Katrin on atesteeritud kliiniline psühholoog.
Ta on lõpetanud psühholoogia magistriõppe Tartu Ülikoolis 2015. aastal ja jätkab hetkel õpinguid doktoriõppes. Ta on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis 2017. a. Lisaks on ta täiendanud end motiveeriva intervjueerimise, skeemiteraapia, dialektilise käitumisteraapia ja teadvelolekul põhineva psühhoteraapia alal. Katrin on läbinud riiklikult tunnustatud kasutajakoolitused isiksuse ning kognitiivsete funktsioonide uurimiseks.
Katrin töötab psühholoogina alates 2015. aastast, käesolevalt SA TÜK Psühhiaatriakliiniku ambulatoorses osakonnas kliinilise psühholoogina, keskendudes seal eelkõige tööle täiskasvanutega.
Töökeeled: eesti, inglise

Teadus- ja arendustegevus

Jagame ennast teadustöö, õpetamise ja kliinilise töö vahel ning usume, et just selline elustiil aitab meil nimetatud valdkondades pädevana püsida.

Meie teadusartiklid, raamatupeatükid ja populaarteaduslikud artiklid leiad SIIT